Váš prohlížeč není podporovaný - stránky se nemusí zobrazit správně. Použijte podporovaný prohlížeč.
 

badminton-benesov 

57 - Závěrečný (po)Velikonoční turnaj Benešov (7.4.2018)

210 fotek 7.4.2018 - zobrazení
První dubnovou sobotu jsme letos věnovali velkému Závěrečnému (po)Velikonočnímu turnaji v Benešově.

Přestože se nakonec 16 dětí z turnaje odhlásilo, sešlo se celkem 62 hráčů z Benešova i Votic rozdělených do čtyřech hracích skupin podle věku:
A - nesjtarší (rok nar. 2003 a starší) - 16x
B - starší (rok nar. 2004 - 2005) - 14x
C - mladší (rok nar. 2006 - 2007) - 18x
D - nejmladší (rok nar. 2008 a mladší) - 14x

V 9 hodin jsme vše odstartovali společným nástupem a těsně před 16. hodinou jsme již začali vyhlašovat výsledky. Stihli jsme tedy i s poněkud delší pauzou na oběd vše v předepsaném čase a poslední hráči, kteří si ještě dobrovolně dohodli a odehráli pár přátelských zápasů po samotném vyhlášení výsledků, opouštěli již vyklizenou halu přesně s úderem 17. hodiny.

Diplom, sladkost a věcnou cenu si nakonec odnesl každý, tři nejlepší hráči z každé kategorie pak získali medaile. Užili jsme si zkrátka prima den plný badmintonu, během kterého si každý zahrál šest soutěžních utkání na dva hrané sety do 15 bodů.
Konkrétní konečné výsledky najdete ke stažení na našem webu www.badminton-benesov.cz.

Ráda bych ještě závěrem poděkovala:
- všem zúčastněným hráčům za hladký průběh a herní ukázněnost během celého turnaje bez větších zádrhelů (některým navíc děkuji za krásné dárečky!),
- všem rodičům a kamarádům za vydatnou diváckou kulisu, kterou v S-centru při badmintonu asi ještě nepamatujeme (některým navíc děkuji za "sponzorskou" pomoc při shánění cen do turnaje!)
- vedení haly S-centra za vstřícný přístup k organizaci turnaje (a badmintonu obecně) a milé poděkování na jeho závěru (které mě dojalo až k slzám!)
- mým badmintonovým kolegům a rodině za vydatnou pomoc s přípravami a při samotném průběhu turnaje.

Všem dětem bych navíc ráda popřála úspěšný konec školního roku (ač do něj ještě pěkných pár týdnů zbývá) a krásně prožité letní prázdniny!
V průběhu srpna se ozvu s propozicemi na tréninky v prvním pololetí nového školního roku a cca od třetího týdne v září se budu opět těšit na viděnou na kurtech v Benešově i ve Voticích.
Lucka
Vytvořte z tohoto alba:

Komentáře

přidat komentář

Rajce.net je největší česká sociální síť
zaměřená na sdílení fotografií a videí.

Nabízí neomezený prostor zdarma, snadnou a rychlou výrobu fotoknih i jiných fotoproduktů.

Partneři

Visa Mastercard Maestro American Express Visa Electron